Egerbocs
-
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є -
65 m2
Alapterület
-
648 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 65 m2
- Telekterület 648 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9335776
- Négyzetméter ár 546 154 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Átlagos
- Fűtés Gáz (konvektor)
- Építés éve 1895
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Heves vármegyében, a Bükk hegység lábánál, Egertől 20 km, Szilvásváradtól 25 km távolságra, a falusi CSOK igénylésére alkalmas Egerbocs csendes, biztonságos részén, festői környezetben, 647 nm-es telken, felújított, összkomfortos, azonnal beköltözhető állapotú, vegyes falazatú, 65 nm alapterületű, autentikus, tornácos parasztház, eredeti bútorokkal együtt, családi okok miatt sürgősen eladó!Az ingatlan 3 nagy szobával, konyhával, fürdőszobával, nagy fedett, oszlopos, tornáccal, tufa falazatú pincével is rendelkezik, fűtéséről gázkonvektorok gondoskodnak.
A középső szobában sütésre, főzésre, fűtés kiegészítésre alkalmas nagy búbos-kemence is van, amelynek padkájára ülve, hátunkat melegítve, gyermekkorunk szép emlékei élednek újra!
A lakóház az utóbbi években teljes felújításon esett át, a tető faszerkezetét lecserélték, a cserepeket átrakták, a konyha és a fürdőszoba elektromos, víz és csatorna vezetékeit, burkolatait, szerelvényeit kicserélték, a szobák hajópadlóját, parkettáját felcsiszolták és újra lakkozták!
Nyílászáróiit is felújították, újrafestették, eredeti fából készült állapotukban meghagyták, dupla szárnyúak, jól zárnak és jól szigetelnek!
A tornáccal szemben egy hosszú melléképület található, amelyben kocsiszín, tároló és műhely is van, tetőszerkezetét és elektromos hálózatát szintén kicserélték, további átalakítást, felújítást követően akár lakóépületté is varázsolható!
Az udvaron a lakóház folytatásaként fenyőfák árnyékában, betonozott teraszon, sütésre-főzésre alkalmas tűzhely, fedett hintaágy, gyönyörű füves kert, csörgedező patak és a patakon túl, külön helyrajzi számon, beépítésre alkalmas telek is található, amelyek öntözéséről ásott kút gondoskodik!
Az ingatlant nagysága és a kiváló kiránduló, fürdőhelyek közelsége miatt családosoknak, üdülni, pihenni vágyóknak vagy falusi turizmus keretében apartman házat, vadászházat, üzemeltető vállalkozásoknak egyaránt jó szívvel tudom ajánlani!