Budapest XVIII. kerület
-
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 473 259 Є -
235 m2
Alapterület
-
541 m2
Telekterület
-
5
Szobaszám
- Alapterület 235 m2
- Telekterület 541 m2
- Szobaszám 5
- Web www.ingatlantajolo.hu/9337461
- Négyzetméter ár 722 979 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Átlagos
- Fűtés Egyéb fűtés
- Építés éve 1990
Az ingatlan leírása
Remek lehetőség, kiváló ár/érték arány!Kellemes, kertvárosi környezetben, a belvárostól autóval mintegy 20 percnyire eladó egy jó állapotú, három szintes, nagy teraszos, kertes családi otthon!
A házról:
- A kilencvenes években, gondos tervek alapján, minőségi anyagokból épült
- Három szintes, 235 nm, tágas lakóterülettel rendelkezik
- Jó állapotú, igény szerint akár egy tisztasági festés után költözhető
- Kiváló elrendezésű, nappali+ 4 hálószobás
- Dupla komfortos
- Napfényes nappalijából és étkezőjéből nagy méretű terasz nyílik, melyről a zöld kert közelíthető meg
- Konyhája beépített bútorral felszerelt, gépesített
- Egyedi gázfűtéses, a lenti szinten padlófűtéssel, plusz a nappaliban egy kandalló is rendelkezésre áll a hűvösebb időkben
- Klimatizált
- Lakói biztonságát riasztórendszer óvja
- A ház alatt két autó beállására alkalmas garázs, háztartási helyiségek és tárolók találhatóak
- Tehermentes, tulajdonjoga rendezett, akár azonnal költözhető
- Igény szerint teljes bútorzattal együtt megvásárolható
A kertről:
- 541 nm alapterületű, ideális méretű, ápolt, parkosított
- Teljesen sík, körbekerített
- A nyári melegben zöld lombok biztosítanak árnyékot
- Fúrt kúttal ellátott, öntözőrendszerrel felszerelt
- A garázson túl több autó parkolására biztosít lehetőséget
A környékről:
- Népszerű, családias, biztonságos, kertvárosi környezet
- Kiváló infrastruktúrával és tömegközlekedéssel rendelkezik
- Az utca átmenő forgalomtól mentes, rendezett
- A környéken bevásárlási és kikapcsolódási lehetőségek adottak
- Eü intézmények, óvodák, iskolák könnyen elérhetőek
Ez a remek adottságokkal rendelkező, tágas, kellemes hangulatú kertes családi ház ideális választás, lehetőséget biztosít akár nagyobb családok számára is a kényelmes együttélésre.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.