Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály, Rákosszentmihály
-
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є -
110 m2
Alapterület
-
670 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 110 m2
- Telekterület 670 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9340474
- Négyzetméter ár 908 182 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújítandó
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Szintek száma 1
- Építés éve 1958
- Belső szintek 1
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Budapesten a XVI. kerületben, Rákosszentmihályon, családi házas övezetben kínálok eladásra egy 110 nm-es, 1 szintes, 3 szobás, fedett teraszos, pincézett, felújítandó családi házat, vagy bontás után egy jó adottságokkal ráépítési lehetőségekkel rendelkező 670 nm-es építési telket.A füvesített, gépkocsibeállásra is alkalmas, diófával és gyümölcsfákkal, virágokkal is tarkított telken jelenleg egy kb. 110 nm-es, 3 szobás, 1 szintes, 2 bejárattal rendelkező ház található, amely teljesen felújítandó vagy bontandó állapotban van, valamint a telek végében egyéb épületek állnak, amelyek bontandóak, a térképmásolaton.
Műszaki jellemzők: gázcirkó fűtés, elektromos vezetékek részben cserélve lettek, nyílászárók fa ablakok.
Az ingatlanban 3x16 Amper és 380 V ipari áram a telken a melléképületbe bevezetve, amely korábban műhelyként funkcionált, valamint egy kisebb üvegház is található mellette.
A kertben fúrt kút, és egy fedett szaletli is használható, amely felújítható vagy újjá építhető.
Az ingatlan kiürítése folyamatban van.
Környék: Rákosszentmihály családi házas övezet, iskolák, óvodák, bölcsőde a közelben, vásárlási lehetőségekkel jól ellátott, Lidl, TESCO pár perc alatt elérhető távolságra, kultúrális központ, uszoda, sportpálya, éttermek is a környéken megtalálhatók.
Határai: Budapest határa a Rákospalotai határúttól – Csömöri út – Szlovák út – Budapesti út (páros oldal) – Körvasút sor – MÁV Körvasút – Rákospalotai határút a főváros határáig, közlekedés szempontjából Rákospalotai határútról pár perc alatt elérhető az M0-s, M3-as autópálya is.
Adatkezelés
Ezúton tájékoztatjuk, hogy Ön mint érdeklődő, a hirdetésben megjelölt telefonszám felhívásával hozzájárul személyes adatai – így különösen neve és telefonszáma -, a hirdetést feladó FORTISElit Ingatlan Kft. általi - biztonságos és körültekintő - kezeléséhez, nyilvántartásához. E körben, keresse a FORTISELIT ingatlaniroda weboldalát adatkezelési tájékoztatót.