Budapest XIV. kerület, zugló, Czobor utca
-
Kínálati ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 966 921 Є -
478 m2
Alapterület
-
546 m2
Telekterület
-
14
Szobaszám
- Alapterület 478 m2
- Telekterület 546 m2
- Szobaszám 14
- Web www.ingatlantajolo.hu/9170281
- Négyzetméter ár 794 979 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Átlagos
- Fűtés Házközponti
- Szintek száma 1
- Belső szintek 1
- Tetőtér beépíthető nem
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Az ingatlan leírása
Zugló kertvárosi részén eladó 478 m2-es, kocsibeállási lehetőséggel rendelkező kertes családi ingatlan. A ház zöld környezetben van, kis előkerttel és egy gyümölcsfákkal tűzdelt oldalsó kerttel teszi hangulatosabbá a mindennapokat.A ingatlan alsó szintjén jól működő vállalkozás üzemel, ezzel biztosítva a jelenlegi és jövőbeni tulajdonos számára biztos bevételt, mivel tovább bérelnék a bejáratott üzletet.
Az emeleten egy 181 m2-es 4 szobás lakás található, melyhez a folyosóról nyíló barkács szoba, szauna helyiség zuhannyal, WC-vel, valamint egy napos erkély is tartozik. A nappali egyedülálló a maga 73 m2-es méretével!
Ugyan ezen a szinten egy 37 m2-es 2 szobás külön bejárattal rendelkező lakás is van.
A földszintről egy belső, zárt grill udvar nyílik, melyből ezen keresztül megközelíthető tároló és kazán helyiség van.
Az ingatlan adottságaiból adódóan az épület szintje megemelhető egy tetőtér beépítéssel, ahol akár újabb lakás alakítható ki. A jelenlegi szinteken lévő helyiségek átalakításával az emeleti szinten 3 lakás alakítható ki. A földszinti helyiségek is szabadon variálhatóak.
A lépcsőház mérete és kialakítása lehetővé teszi lift beépítését is.
A zárt kertben jelenleg 1 kocsi beállására van lehetőség, de sarok telek lévén ez is bővíthető több gépjármű beállására.
A közelben bölcsőde, óvoda, iskola, játszótér, parkok, orvosi rendelő, üzletek és a Bosnyák téri piac található séta távolságra.
A környező utcákban jelenleg ingyenes a parkolás.
A tömegközlekedés szinte páratlan: busz (7, 8, 32, 108, 110, 112, 124, 125, 277), villamos (3, 62, 69) és troli (82) megállók sétatávolságra, a belváros bármely pontja gyorsan, egyszerűen elérhető.
Az ingatlan kertvárosi mivolta révén a lakóközösség összetartó, rendszeresen szerveznek a közösségi tereken programokat.
Kiváló lehetőség nagy családok, összeköltözők számára, valamint irodának, üzletnek, ingatlan fejlesztőknek és befektetésnek.