Battonya
-
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 168 Є -
85 m2
Alapterület
-
1 473 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 85 m2
- Telekterület 1 473 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9279630
- Négyzetméter ár 176 471 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Átlagos
- Építés éve 1940
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető nem
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladó Békés vármegyében, a román határ szomszédságában, Battonya város belvárosában, a Körforgalomhoz közel, egy 80 m2-es, átlagos állapotú, vegyes falazatú családi ház!A házban 3 szoba (egy jelenleg ebédlő), óriási előszoba (jelenleg irodahelyiség is), konyha, kamra, fürdőszoba és külön mosókonyha (benne a WC) helyiségek találhatók.
A házhoz 1473 m2 telek, állattartó ólak, több istálló, füstölő, pince, kerti WC és nagy udvar tartozik. Hátul van több gyümölcsfa is és van egy kerti csap.
A ház homlokzata és a tető is jó állapotú. A tető nemrég le lett szigetelve teljesen; rakodásra nem alkalmas.
A ház teljesen közművesített, fűtéséről gázkonvektorok és elektromos kandalló gondoskodik. A két egymás melletti szoba hajópadló, a konyha régebbi linóleum, a többi helyiség megkímélt járólap borítású. A villanyhálózat felülvizsgálatára szükség van!
Az ingatlan mindenhez közel, lakóövezetben, kellemes utcában található. 10 perc sétával elérhető a városközpont, 15 perc sétával a helyi strand is.
A ház előnye a jó elhelyezkedése és akár kisebb gazdálkodásra vagy állattartásra alkalmas telekmérete és adottságai. Felújítás után kellemes otthon varázsolható belőle!
A ház kisebb-nagyobb családok vagy aktívabb, nagyobb teret igénylő párok számára lehet alkalmas.
A házban jelenleg laknak, eladás esetén ki kell költözzenek onnan, így az körülbelül az adásvétel után 30 napon belül vehető birtokba!
A ház tehermentes, arra babaváró támogatás, esetleg hitel is felvehető, melynek gyors elintézésében szintén szakértő segítséget nyújtunk Önnek, ingyenesen!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal! Vagy esetleg ingatlant adna el? Akkor is keressen bátran a megadott telefonszámon! Akár ingyenes árkalkulációt is szívesen végzünk Önnek, további kötöttségek nélkül!