Bácsbokod, Budai Nagy Antal utca
-
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є -
81 m2
Alapterület
-
1 894 m2
Telekterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 81 m2
- Telekterület 1 894 m2
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9341361
- Négyzetméter ár 555 556 Ft/m2
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladó teljeskörűen felújított családi ház BácsbokodonBács-Kiskun vármegyében, Bácsbokod csendes, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított, 81 nm-es családi házat, mely egy 1894 nm-es, rendezett telken helyezkedik el.
Az ingatlan kiváló elrendezésű, modern és otthonos kialakításának köszönhetően ideális választás lehet családok vagy akár azok számára is, akik nyugodt vidéki környezetre vágynak.
-teljesen új villany- és vízhálózat
-modern, beépített konyhabútor újszerű gépekkel
-10 cm-es külső szigetelés
-új tetőszerkezet
-új műanyag nyílászárók
-elektromos redőnyök az utcafronti ablakokon
-okosotthon rendszer, mobiltelefonról vezérelhető funkciókkal
-kamera- és riasztórendszer
-elektromos kapu
Az udvaron található továbbá egy 25 nm-es tároló, valamint a hátsó terasz lebetonozásra került, ahol egy kültéri főzőhely kialakítása is megkezdődött.
Az ingatlan kiváló elhelyezkedésű, a vonatállomás valamint a Mizo Zrt. közelében található.
Tágas telek kiváló lehetőséget biztosít kertészkedésre, pihenésre vagy akár további fejlesztésekre is.
Irányár: 45.000.000 Ft
Ha egy igényesen felújított, modern technológiával felszerelt otthont keres nyugodt környezetben, akkor ez az ingatlan remek választás lehet! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: - GDN azonosító: 396227