Eladó panellakások Győr-Moson-Sopron megyében
Találati lista: 143
Győr–Marcalváros I., Répce utcában nappali + 2 szobás, 53 m²-es panellakás eladó
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 130 278 Є47 500 000 Ft
884 906 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
1 283 673 Ft/m2
Eladó panellakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 667 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca, 47nm, 43600000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Kalkulált ár: 121 111 Є
927 660 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, 53nm, 51900000 Ft
Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, Nádorváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 167 Є
979 245 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szent Imre út, 62nm, 47000000 Ft
Győr, Nádorváros, Szent Imre út, Nádorváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 556 Є
758 065 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, 68nm, 58500000 Ft
Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, Adyváros
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є61 900 000 Ft
860 294 Ft/m2
Eladó 68 m2 panel lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 176 389 Є
933 824 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, első emeleti lakás Győrben – igényes felújítással, beépített bútorokkal
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
1 014 516 Ft/m2
Eladó 81 m2 panel lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 64 850 000 Ft
Kalkulált ár: 180 139 Є
800 617 Ft/m2
Eladó 55 m2-es panel lakás, Győr-Marcalváros I.
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 49 950 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 950 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft