Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5497
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 62
Budapest XI. kerület, Budafoki út 62
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
1 547 381 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Kínálati ár: 75 590 000 Ft
Kalkulált ár: 209 391 Є
1 799 762 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Kínálati ár: 87 290 000 Ft
Kalkulált ár: 241 801 Є
1 939 778 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Kínálati ár: 91 790 000 Ft
Kalkulált ár: 254 266 Є
2 039 778 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Kínálati ár: 75 690 000 Ft
Kalkulált ár: 209 668 Є
1 892 250 Ft/m2
ZÖLDÖVEZETI LAKÁS
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
2 072 500 Ft/m2
Eladó napfényes, teljeskörűen felújított lakás Sajóbábonyban, Miskolctól mindössze kb. 15 km-re!
Sajóbábony
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є
458 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Komárom, Nincs megadva, Igmándi út, 35nm, 43920000 Ft
Komárom, Nincs megadva, Igmándi út
Kínálati ár: 43 920 000 Ft
Kalkulált ár: 121 662 Є
1 254 857 Ft/m2
Miskolc, Torontáli utca 40 nm-es nagygarzon eladó!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 584 Є
447 500 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
1 227 273 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Szent István körút
Budapest V. kerület, Szent István körút
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
2 225 000 Ft/m2
KELENFÖLD XI. kerület egyik legkedveltebb részén Etele úti felújított lakás eladó!
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 458 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XV. kerület, Újpalota, Erdőkerülő utca
Budapest XV. kerület, Újpalota, Erdőkerülő utca, Újpalota
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
1 340 426 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Szentmihályi út 12-14
Budapest XIV. kerület, Szentmihályi út 12-14, Rákosfalva
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
1 258 696 Ft/m2
Eladó Lakás, Veszprém 64.200.000 Ft
Veszprém
Kínálati ár: 64 200 000 Ft
Kalkulált ár: 177 839 Є
1 565 854 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 260 Є
695 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 96 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 96 490 000 Ft
Korábbi ár: 93 990 000 Ft
Kalkulált ár: 267 285 Є93 990 000 Ft
2 144 222 Ft/m2
Nyíregyháza, NYÍR-PLÁZÁHOZ közel 1 szobás, egyedi gázfűtéses lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
1 087 941 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA PLÁZA KÖZELÉBEN 34NM-ES 1 SZOBA KONYHÁS EGYEDI GÁZFŰTÉSES ERKÉLLYEL RENDELKEZŐ LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
1 087 941 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest X. kerület 49.990.000 Ft
Budapest X. kerület, Téglagyárdűlő, Téglagyárdűlő
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 138 476 Є
1 785 357 Ft/m2