Eladó lakások Budapest VIII. kerület Tisztviselőtelep városrészben
Találati lista: 11
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Tisztviselőtelep
Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Tisztviselőtelep, Tisztviselőtelep
Kínálati ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 273 961 Є
1 521 538 Ft/m2
kiemelt
Kínálati ár: 142 900 000 Ft
Kalkulált ár: 395 845 Є
1 681 176 Ft/m2
kiemelt
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
1 837 931 Ft/m2
kiemelt
Kínálati ár: 147 900 000 Ft
Kalkulált ár: 409 695 Є
1 740 000 Ft/m2
kiemelt
Kínálati ár: 152 900 000 Ft
Kalkulált ár: 423 546 Є
1 798 824 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Györffy István utca
Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Györffy István utca, Tisztviselőtelep
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 326 923 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Delej utca, 77nm, 89000000 Ft
Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Delej utca, Tisztviselőtelep
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 155 844 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep
Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Tisztviselőtelep
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
1 559 649 Ft/m2
Alkalmi vétel
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület
Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep
Kínálati ár: 73 200 000 Ft
Kalkulált ár: 202 770 Є
1 220 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület
Budapest VIII. kerület, Tisztviselőtelep
Kínálati ár: 119 990 000 Ft
Kalkulált ár: 332 382 Є
1 428 452 Ft/m2
Kínálati ár: 157 900 000 Ft
Kalkulált ár: 437 396 Є
1 857 647 Ft/m2