Eladó lakások Budapest III. kerület Békásmegyer városrészben
Találati lista: 62
Tulajdonostól
Eladó panellakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Békásmegyer
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 256 061 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 272 549 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, Hatvany Lajos utca
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Hatvany Lajos utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 059 091 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyeri lakótelep hegy felől
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Békásmegyer
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 214 865 Ft/m2
FIATAL CSALÁDOSOK, BEFEKTETŐK FIGYELEM! PRAKTIKUS ELRENDEZÉSŰ, HÁROM SZOBÁS OTTHON BÉKÁSMEGYEREN!
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 176 389 Є
1 245 098 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 298 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
1 160 714 Ft/m2
Békásmegyer, Dunához közeli részen 3 szobás panel!
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
1 160 714 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 298 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 278 Є
1 201 754 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є70 900 000 Ft
1 398 000 Ft/m2
Budapest 3. ker. 3szobás, 57 m2, panel, 8.em.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 226 316 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 226 316 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є62 900 000 Ft
1 222 449 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 056 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 500 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 66nm, 69900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є74 500 000 Ft
1 059 091 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 67800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 67 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 800 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 333 Є69 900 000 Ft
1 356 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 56nm, 79000000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 219 444 Є
1 410 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 108 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 108 990 000 Ft
Korábbi ár: 105 990 000 Ft
Kalkulált ár: 302 750 Є105 990 000 Ft
1 847 288 Ft/m2