Eladó ingatlanok Budakeszi
Találati lista: 130
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budakeszi, Rózsa
Budakeszi, Rózsa
Kínálati ár: 167 800 000 Ft
Kalkulált ár: 464 820 Є
1 118 667 Ft/m2
kiemelt
Eladó építési telek, Budakeszi
Budakeszi
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 495 845 Є
126 145 Ft/m2
kiemelt
Felújítantó családi ház Budakeszin
Budakeszi
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 468 144 Є
422 500 Ft/m2
kiemelt
Budakeszi, Barackvirág utca, 240 m²-es, 2 generációs, családi ház
Budakeszi, Barackvirág utca
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 606 648 Є
912 500 Ft/m2
kiemelt
Budakeszi, Máriamakk, 882 m²-es, telek
Budakeszi, Máriamakk
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
90 703 Ft/m2
Eladó Budakeszi legszebb zöldövezeti területén Makkosmárián egy 2630 nm-es két helyrajzi számmal rendelkező építési telket!
Budakeszi
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
45 247 Ft/m2
Lenyűgöző garzonlakás eladó! Remek befektetés!
Budakeszi
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 618 919 Ft/m2
Eladó házrész, Budakeszi
Budakeszi
Kínálati ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 399 Є
787 778 Ft/m2
Eladó Telek, Budakeszi
Budakeszi
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
41 825 Ft/m2
Eladó Telek, Budakeszi
Budakeszi
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
109 649 Ft/m2
panorámás, eladó telek
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 000 000 Ft
Korábbi ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є50 000 000 Ft
52 063 Ft/m2
Eladó családi ház, Budakeszi, Makkos
Budakeszi, Makkos
Kínálati ár: 244 000 000 Ft
Kalkulált ár: 675 900 Є
964 427 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budakeszi, Szilvamag, 100nm, 62500000 Ft
Budakeszi, Szilvamag
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 130 Є
625 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budakeszi, Máriamakk, 340nm, 339000000 Ft
Budakeszi, Máriamakk
Kínálati ár: 339 000 000 Ft
Kalkulált ár: 939 058 Є
997 059 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budakeszi, Nincs megadva, 357nm, 49900000 Ft
Budakeszi, Nincs megadva
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
139 776 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budakeszi, Nagyszénászug, Nefelejcs utca, 38nm, 44900000 Ft
Budakeszi, Nagyszénászug, Nefelejcs utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 181 579 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Budakeszi, Nagyszénászug, 38nm, 44900000 Ft
Budakeszi, Nagyszénászug
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 181 579 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budakeszi, Nagyszénászug, Ady Endre utca, 38nm, 44900000 Ft
Budakeszi, Nagyszénászug, Ady Endre utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 181 579 Ft/m2
Eladó Fejlesztési terület, Budakeszi
Budakeszi
Kínálati ár: 450 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 246 537 Є
117 249 Ft/m2
Örökpanorámás, erdőszéli, külterületű telek eladó Budakeszi Nagyszénászugban!
Budakeszi
Kínálati ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 48 476 Є
4 591 Ft/m2