Eladó lakás Buda
Találati lista: 1123
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
ÜRÖMHEGYEN, Nappali+2hálós lakás csodás panorámával
Budapest III. kerület, Ürömhegy, Ürömhegy
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
2 160 811 Ft/m2
kiemelt
Békásmegyer központjához közel 2 szobás, magas emeleti lakás eladó!
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Krisztinaváros – Városmajor
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros – Városmajor
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 506 329 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer – Pünkösdfürdő
Budapest III. kerület, Békásmegyer – Pünkösdfürdő
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 243 490 Є89 900 000 Ft
1 489 831 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda – Filatorigát
Budapest III. kerület, Óbuda – Filatorigát
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 623 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Alma utca 3b
Budapest XII. kerület, Alma utca 3b
Kínálati ár: 320 000 Є
Kalkulált ár: 115 520 000 Ft
4 706 €/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Kőérberek, 60nm, 115000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kőérberek, Kőérberek
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
1 916 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 263 265 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Gyógyszergyár utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 664 103 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Pablo Neruda utca
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
1 567 568 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Tímár utca
Kínálati ár: 30 900 000 Ft
Kalkulált ár: 85 596 Є
1 817 647 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Füst Milán utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Raktár utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Boglár utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 222 449 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, San Marco utca
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є
1 000 000 Ft/m2
Kiemelkedően jó közlekedéssel rendelkező lakás a Fehérvári úton!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 198 061 Є
1 521 277 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 822 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 473 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 260 388 Є
1 402 985 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 147 059 Ft/m2