Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13713
Kecskeméten,KIVÁLÓ LOKÁCIÓVAL, ÜZLETHELYSÉG kialakítására alkalmas TELEK ELADÓ!
Kecskemét
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
249 000 Ft/m2
Békéscsabán belvárosi 2. emeleti lakás
Békéscsaba
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є41 000 000 Ft
712 500 Ft/m2
Első emeleti, két szobás, erkélyes, belvárosi lakás eladó!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
601 724 Ft/m2
Besztercén felújítandó, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 524 Є
282 830 Ft/m2
Csendes tégla lakás a Fő fasor elején!
Szeged, Újszeged, Újszeged
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 039 583 Ft/m2
Győr-Adyvárosban szigetelt panellakás eladó
Győr
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
866 038 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
809 434 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Kisbácsa, Kisbácsa
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
900 000 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
657 143 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 20 500 000 Ft
Kalkulált ár: 56 787 Є
759 259 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
670 909 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
771 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
1 476 190 Ft/m2
Eladó Lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є40 000 000 Ft
743 137 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 343 Є
137 209 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 9 490 000 Ft
Kalkulált ár: 26 288 Є
117 160 Ft/m2
Eladó Lakás, Szentes
Szentes
Kínálati ár: 84 000 000 Ft
Kalkulált ár: 232 687 Є
666 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 156 510 Є
882 813 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 200 831 Є
1 421 569 Ft/m2
Miskolc, Középszer utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
558 824 Ft/m2