Székesfehérvár, Belváros és környéke, Prohászka Ottokár utca, Belváros és környéke
-
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є -
48 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 48 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9343437
- Négyzetméter ár 3 542 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 2.
Az ingatlan leírása
BL-004835. Belváros szélén, a központtól 5 percre, a Prohászka úton, bútor és gépesítés nélküli, egymásból nyíló, 2 szobás erkélyes, 48 nm-es, 2. emeleti tégla lakás hosszútávra kiadó.A lakás felújítása 2026 ban történt meg ami érintette a hideg, meleg burkolatokat, elektromos és a víz hálózatot, lámpatesteket és a komplett festést is.
A fűtésről minden helységben konvektor, a meleg-víz ellátásról, új átfolyós kazán gondoskodik. A zuhanyzós fürdő és a wc egy helységben található. A lakás rezsi költsége rendkívül kedvező, a közös költség 13.100 Ft havonta. Parkolás az épület mögött fizetős övezetben megoldott.
Dohányzás és háziállat tartása nem lehetséges. A lakás egyedülálló vagy pár részére kiadó csak.
A lakás bérleti díja: 170.000 Ft / hó
A beköltözéshez 2 havi kaució, első havi bérleti díj, közjegyzői nyilatkozat, valamint közvetítői díj megfizetése szükséges.
Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.
For English details please send us a message or an e-mail, thank you ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: - GDN azonosító: 396342 Kattintson ide a hirdető iroda weboldalának megtekintéséhez!