Komárom
-
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є -
75 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 75 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9343149
- Négyzetméter ár 2 667 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 3.
- Állapot Új építésű
- Fűtés Távfűtés egyedi méréssel
- Építés éve 2013
Az ingatlan leírása
MODERN OTTHON KOMÁROM SZÍVÉBEN – KÖLTÖZZÖN BE!Ha egy igényes, kényelmes és kiváló elhelyezkedésű lakást keres, ezt érdemes megnéznie!
Komárom kedvelt részén, a termálfürdő közvetlen szomszédságában kiadó egy 2020-ban épült, liftes társasházban található, 75 nm-es, nappali + hálószobás lakás.
Amiért szeretni fogja:
- Tágas, délnyugati fekvésű fedett terasz
- Modern, gépesített konyha
- Részben berendezett lakás – kanapéval és mosógéppel
- Klíma és egyedi mérős radiátoros fűtés
- Nyugodt, mégis kiváló lokáció
Boltok, éttermek és szolgáltatások pár perc távolságra.
Maximum 3 fő részére
Minimum 1 évre kiadó
Háziállat nem hozható
Bérleti díj: 200.000 Ft/hó + rezsi
Kaució: 400.000 Ft
Költözhető: június 15-től
Érdeklődés:
Nagy Edit
Kizárólag a Dot-ing ingatlan- és hiteliroda kínálatában!