Debrecen, Belváros, Belváros
-
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є -
76 m2
Alapterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 76 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9344301
- Négyzetméter ár 4 605 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 2.
- Építés éve 2019
Az ingatlan leírása
Debrecen, Belvároshoz közeli, kertvárosias környezetben kiadó egy 2019-es építésű, 76 nm-es, nappali-étkező-konyha, +2 szobás, külön WC- fürdőszobás penthouse lakás, 40 nm-es tetőterasszal.Jellemzők:
--új egyedi tervezésű konyhabútor beépített Bosch gépekkel (főzőlap, sütő, mikró, mosogatógép, hűtő),
--nívós spanyol és olasz burkolatok,
--elektromos alumínium redőnnyel, pliszé szúnyoghálós ajtók,3 rétegű üvegezésű műanyag nyílászárók,
--kiváló elrendezés, minden szobából tolóajtón keresztül elérhető tetőterasz.
--napelemmel kombinált, levegő-hőszivattyús rendszerű fűtés padlófűtéssel és mennyezet hűtéssel
-- a használati meleg vizet napkollektor segítségével állítják elő
-- minden szoba hőmérséklete egyedileg szabályozható
--két 20 nm-es terasz, a K-i fekvésű a nappaliból, a Ny-i a két hálószobából nyílik
--minimális fenntartási költségek, rendezett lépcsőház, jó lakóközösség
--a társasház saját kerttel rendelkezik
A lakáshoz a földszinten önálló, 21 nm-es, elektromos Hörmann kapus garázs bérelhető.
Autópálya felhajtó 3 percre van, bevásárlási lehetőség, óvoda, iskola a közelben található, busz és villamos megálló rövid sétával elérhető.
A lakás bútorozatlan, a bérléshez 2 havi kaució szükséges