Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút
-
Kínálati ár: 265 000 Ft
Kalkulált ár: 734 Є -
45 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 45 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9341509
- Négyzetméter ár 5 889 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 6.
- Állapot Új építésű
- Fűtés Házközponti fűtés egyedi méréssel
- Szintek száma 9
Az ingatlan leírása
*for engloish please scroll down*Augusztustól költözhető 43 nm-es lakás kiadó a Róbert Károly körúton YOUNG CITY lakóparkban.
6. emeleti 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS!
Az ingatlan 45nm, teljesen BÚTOROZOTT ÉS GÉPESÍTETT! Ideális egy fő, maximum egy pár számára!
LÉGKONDICIONÁLÓ IS BEÉPÍTÉSRE KERÜLT!
Közös költség + rezsi ~ 30.000Ft/hó
KISÁLLATTAL NEM KÖLTÖZHETŐ!
2 havi kaucióval és az első havi bérleti díjjal FEBRUÁRTÓL KÖLTÖZHETŐ MINIMUM 1 ÉVRE!
*ENGLISH*
From August, a 43 sqm apartment is available for rent on Róbert Károly körút in the YOUNG CITY residential park.
6TH FLOOR 2-ROOM APARTMENT WITH BALCONY!
The property is 45sqm, fully FURNISHED AND MECHANIZED! Ideal for one person, maximum one couple!
AIR CONDITIONING IS ALSO INSTALLED!
Common cost + utilities ~ 30.000 HUF/month
NOT ALLOWED WITH PETS!
With a 2-month deposit and the first months rent, you can move in from February for a minimum of 1 YEAR!