Budapest VI. kerület, Vörösmarty utca
-
Kínálati ár: 340 000 Ft
Kalkulált ár: 942 Є -
55 m2
Alapterület
-
1 + 1 fél
Szobaszám
- Alapterület 55 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 1 + 1 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/9343524
- Négyzetméter ár 6 182 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 1.
- Állapot Felújított
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Szintek száma 5
Az ingatlan leírása
Kiadó a VI. ker. Vörösmarthy utcában egy 1.5 szobás+ galériás 55 nm- es felújított lakás. AZ ingatlan az 1. emeleten található, cirkó fűtéses, klímás, fürdőkádas lakás.Elhelyezkedés: Egy sarokra van az Andrássy út+ kis földalatti, nagyon közel a belvároshoz, mégis csendes épületben.
Fedett kerékpár tároló az udvarban.