Budapest VI. kerület, Izabella utca
-
Kínálati ár: 360 000 Ft
Kalkulált ár: 997 Є -
77 m2
Alapterület
-
4
Szobaszám
- Alapterület 77 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 4
- Web www.ingatlantajolo.hu/9339590
- Négyzetméter ár 4 675 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet földszint
- Állapot Átlagos
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Szintek száma 3
Az ingatlan leírása
Izabella utcában 77 nm-es, 4 szobás lakás77 sqm, 4-room apartment in Izabella Street
**SCROLL FOR ENGLISH**
Kiadó a Kodály körönd és az Oktogon között, az Izabella utcában egy Bútorozott és Gépesített, 77 nm-es, 4 szobás lakás!
Kiváló elhelyezkedésű lakás:
2 db Szoba + 2 db Galériás szoba + Konyha + Fürdőszoba toalettel + toalet + mosókonyha
- Étkezőtől balra: 2db különnyíló franciágyas szoba: utcára néz, Észak-Nyugat tájolás
- Étkezőtől jobbra: konyha, 2 db Galériás szoba, Fürdőszoba, mosókonyha: udvarra néz, Dél-kelet tájolás
- Fürdőszobában: 2db zuhanyzó egymás mellett
Igény esetén Bútorozatlan
Gépesített
Fűtés: Cirkó
Klimatizált: nem
Közös Költség: 12.000 ft/hó
Rezsi: Nyáron kb 30.000 ft/hó, Télen kb 70.000 ft/hó
Internet: One - 7.000 ft/hó - igény esetén
Lift: Nincs - Magas földszinti lakás
2 havi kaucióval és az első havi bérleti díjjal költözhető minimum 1 évre!
For rent between Kodály körönd and Oktogon, in Izabella Street, a Furnished and Mechanized, 77 sqm, 4-room apartment!
Apartment in an excellent location:
2 rooms + 2 rooms with gallery + kitchen + bathroom with toilet + toilet + laundry room
- To the left of the dining room: 2 rooms with separate double beds: street view, North-West orientation
- To the right of the dining room: kitchen, 2 Gallery rooms, bathroom, laundry room: courtyard view, South-east orientation
- In the bathroom: 2 showers next to each other
On request Unfurnished
Mechanized
Heating: Circulating
Air-conditioned: no
Common Cost: 12.000 HUF/month
Utilities: Summer approx. 30.000 HUF/month, Winter approx. 70.000 HUF/month