Nyíregyháza
-
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є -
47 m2
Alapterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 47 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9339191
- Négyzetméter ár 4 894 Ft/m2
- Értékesítés típusa Kiadó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Társasházi lakás
- Emelet 1.
- Állapot Újszerű állapotú
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építés éve 2013
- CSOK igénybe vehető nincs megadva
- Kilátás Udvari
- Tájolás Délkelet
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség Utcán, közterületen
- Építőanyag Tégla
- Bútorozott igen
- Akadálymentesített igen
- Erkély, terasz Erkély 4.00m2
Az ingatlan leírása
Hosszú távra kiadó egy gyönyörű, modern lakás Nyíregyháza belvárosához közel, Örökösföldön a kedvelt Spanyolkert övezetében!
A lakás 47 nm alapterületű, 1 szoba nappalival, igazi kis ékszerdoboz, amely tökéletes választás lehet egyedülálló vagy pár számára, akik értékelik a kényelmet, a stílust és a praktikumot.
Az ingatlan jellemzői:
– Elhelyezkedés: Nyíregyháza-Spanyolkert csendes, családias környékén, közel a városközponthoz, mindössze pár perc sétára a legfontosabb szolgáltatásoktól, üzletektől, éttermektől és közlekedési csomópontoktól.
– Épület: Szigetelt téglaépítésű, modern társasház, amelynek lépcsőháza tiszta, rendezett, lift szolgálja a kényelmet.
– Lakás: Korszerű, igényes kialakítású, teljesen bútorozott és gépesített, azonnal költözhető.
– Kényelmi extrák:
- Gáz-cirkó fűtés, alacsony fenntartási költség
- 3,5 kW teljesítményű klíma a nyári hőség és a téli meleg ideális szabályozására
- Műanyag nyílászárók elektromos redőnnyel és rovarhálóval felszerelve, amelyek növelik a komfortot
- Dél, és keleti tájolás, így napfényben gazdag, világos lakás
- Erkély, ahol élvezheti a friss levegőt és a csendes környezetet
– Parkolás: Kedvező lehetőség a közelben parkolni, vagy havi 25.000 Ft -ért a mélygarázsban is lehetséges.
– Közös költség: 13.000 Ft/hó
Ez a lakás ideális választás azoknak, akik egy jól felszerelt, kényelmes otthont keresnek Nyíregyháza belvárosához közel, egy barátságos, csendes környezetben. Ez az ingatlan garantáltan elnyeri tetszését!
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget! Keressen minket még ma, és tekintse meg személyesen ezt a bájos otthont!
Bérleti díj: 230.000 Ft/hó+ rezsi+ 2 hó kaució! + egyszeri fél havi közvetítési díj!