Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Dohány utca, Nagykörúton belüli terület
-
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 443 Є -
32 m2
Alapterület
-
-
Telekterület
-
1 + 1 fél
Szobaszám
- Alapterület 32 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 1 + 1 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/8973870
- Négyzetméter ár 2 028 125 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 1.
- Állapot Felújított
- Fűtés Elektromos
- Építés éve 1910
- CSOK igénybe vehető nem
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nem
- Szigetelt nem
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Az ingatlan leírása
*** TÖKÉLETES BEFEKTETÉS, TÖKÉLETES ELHELYEZKEDÉSSEL! ***
Belső-Erzsébetváros legfrekventáltabb részén, a Dohány utcai ZSINAGÓGÁVAL SZEMBEN kínáljuk megvételre, ezt a FRISSEN FELÚJÍTOTT, első emeleti, CSENDES BELSŐ KERTRE NÉZŐ, amerikai konyhás nappali + hálószobás kialakítású elegáns otthont. A lakás világos és kellemesen benapozott. Felújítása még jelenleg folyamatban van, de a mellékelt referenciaképeken korábban elkészült lakások képei láthatóak. A felújítás során, minőségi anyagok kerülnek beépítésre, a felújításra pedig 1 év garanciát vállal a kivitelező!!!
A beépített és gépesített konyhabútor (főzőlap, sütő, elszívó, hűtő), valamint a teljes bútorzat és gépesítés a vételár részét képezi! (mosogatógép helye és mosógép kiállás is kialakítva) Az otthon melegét elektromos fűtőpanelek biztosítják, a meleg vizet pedig energiatakarékos villanybojler szolgáltatja.
Az épület felújítása is folyamatban van, amivel a teljes műszaki-, valamint a külső- és belső felújítása (lifttel együtt!) is megtörténik!!! Így egy felújított épületben lévő felújított otthon lehet az Öné, Budapest belvárosában.
Az infrastruktúra is kiváló. A közelben szinte minden megtalálható, ami egy dinamikus, nagyvárosi kozmopolita életvitelhez elengedhetetlen!
Saját részre és BEFEKTETÉSNEK KIADÁSRA is kifejezetten ideális választás.
Amennyiben kérdése lenne, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem hívjon bizalommal!