Budapest VII. kerület, Ligetváros
-
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 526 Є -
87 m2
Alapterület
-
-
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 87 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/8606667
- Négyzetméter ár 919 540 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Téglalakás
- Emelet 3.
- Állapot Átlagos
- Fűtés Gáz (cirkó)
- CSOK igénybe vehető nincs megadva
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nincs megadva
- Szigetelt nincs megadva
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Az ingatlan leírása
VII. kerület Lövölde térnél a Rottenbiller utcában, jó lakóközösségű házban, 87 nm, 3 szobás, felújított, napfényes lakás eladó!Felújított és szépen karbantartott, eklektikus ház 3. emeletén található az igényesen felújított lakás, ahová biztonsági, modern ajtón keresztül juthatunk be.
A lakást 7 éve teljesen felújították. Minden csövet, vezetéket kicseréltek, a legtöbb helyiség új burkolatot is kapott, cirkófűtés került kialakításra. A felújítás során megőrizték a polgári jegyeket, amit stílusosan összhangba hoztak a modern alapanyagok, stílusok alkalmazásával.
Az előszoba kényelmes méretű, melyből a dolgozó, fürdőszoba, wc, gardrób és az étkezős nagy konyha ajtajai nyílnak. Az étkezőn keresztül jutunk a nappaliba, ahonnan a hálószobába érkezünk. A lakás minden helyisége világos, napfényes, körbe járja a nap. Reggel a konyhába, előszobába, dolgozóba, délután pedig a nappaliba és a hálószobába süt be a nap. A lakás minden helyiségéről elmondható, hogy nagyon jól élhető, igazi családi méretekkel rendelkezik.
Alacsony rezsis otthon, a közös költség tartalmazza a korlátlan vízhasználatot is.
A közlekedés kiváló, a város minden irányába egyszerűen juthatunk el tömegközlekedéssel. Közelben az Erzsébet körút, a Városliget, Keleti Pályaudvar. Több troli és busz járat pár percen belül elérhető. Iskolák, óvodák, egyetemek, orvosi rendelők, kórház és bevásárlási lehetőségek a közelben.
A házban lehetséges a rövidtávú lakás kiadás, így befektetőknek is ideális.
Önnek ajánlom, ha igazán jó otthont keres családja részére, ahol fontos a jó lokáció.
Irodánk Ön számára biztosított kedvezményes
szolgáltatásai:
- bankfüggetlen hiteltanácsadás
- ha ügyfelünk lesz az ingatlan
vevője, ingyen elkészíttetjük az
energetikai tanúsítványt
Ügyvédi szolgáltatások féláron
elérhetők!