Budapest XIV. kerület
-
Kínálati ár: 38 800 000 Ft
Kalkulált ár: 102 105 Є -
46 m2
Alapterület
-
-
Telekterület
-
1 + 1 fél
Szobaszám
- Alapterület 46 m2
- Telekterület -
- Szobaszám 1 + 1 fél
- Web www.ingatlantajolo.hu/8629216
- Négyzetméter ár 843 478 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Lakás
- Típus Panellakás
- Emelet 1.
- Állapot Átlagos
- Építés éve 1975
- CSOK igénybe vehető nincs megadva
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség nincs megadva
- Építőanyag nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Kert kapcsolat nincs megadva
- Klíma nincs megadva
- Szigetelt nincs megadva
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Az ingatlan leírása
Budapest XIV. kerületében a Füredi lakótelepen, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, panelház, 1. emeletén, 1,5 szobás, gardróbszobás, 46 m2-es, műanyag nyílászárós, lakás keresi új tulajdonosát. A lakás részben felújított. A felújítás kiterjedt a hidegburkolatokra, a szaniterekre, továbbá beépítésre került egy biztonsági, bejárati ajtó is. Fűtése távfűtésű ( egyedi mérővel szerelt ), rezsi költsége igen kedvező, melyek számítása egyedi mérőórák szerint történik. A wc és a fürdő egy helyiségben kapott helyet. A konyha ablakos, a szellőztetés nem jelent problémát. A lakóközösség jó, a lépcsőház rendezett. Parkolásra közterületen ingyenesen van lehetőség. A környéket átlagon felüli infrastruktúra jellemzi, ezzel maximális kényelmet kínálva leendő tulajdonosának. Biztosított a jó közlekedés, metró, hév, villamos, buszok, és a bevásárlás lehetőségei. Közelben az Árkád, Sugár, Ikea, Lidl, Interspar stb. Befektetési céllal kiadásra, idősek vagy fiatalok számára is tökéletes választás. Pár perc sétára igényesen felújított játszóterek, óvoda, iskola, középiskola, gimnázium, egyetem érhető el.Így szinte minden korosztály megtalálja itt életterét. A tűzhely külön megállapodás részét képezi.
Cégünk digitális rendszerrel dolgozik így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, CSOK, FALUSI CSOK megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez
Bővebb tájékoztatásért hívjon! Referencia szám: M259879