Gánt
-
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є -
96 m2
Alapterület
-
1 441 m2
Telekterület
-
3
Szobaszám
- Alapterület 96 m2
- Telekterület 1 441 m2
- Szobaszám 3
- Web www.ingatlantajolo.hu/9342709
- Négyzetméter ár 1 250 000 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Kúria
- Állapot Felújított
- Fűtés Egyéb fűtés
- Építés éve 1999
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Pihenés, feltöltődés, alkotás, meditáció....esetleg életvitelszerű lakhatás! Válassza ki Ön, hogy mire is használná ezt a rendkívül különleges, önfentartó ingatlant!A Vértesi Naturpark szívében, Kőhányáspusztán található lakóház 1999-ben épült, hagyományos stílusban. A 96 nm lakótéren kívül az épülethez tartozik egy vendég lakrész, műhely alkotó kedvű művészeknek, boltíves kő pince, tűzifa tároló, gépkocsi beálló, téliesített fürdőház és egy hatalmas fedett terasz a nyáresti beszélgetésekhez. A ház gerendázata, burkolata vörös- fenyőből készült, ami ontja magából a melegséget, egyszerűséget. Szinte bent is a természetben érezheti magát! A kertben 22 éves fák kellemes erdei környezetet és tiszta levegőt biztosítanak. Az ingatlan saját házi vízművel rendelkezik, fűtése pedig 3 db nagyméretű cserépkályhával megoldott. Az ingatlan napelemrendszerrel történő korszerűsítése elkezdődött. Tehát, így semmilyen rezsi szolgáltatásért nem kell fizetni!. Gondos gazda módjára az ingatlant megálmodó tulajdonos teljes működési dokumentációval adja át az ingatlant. Birtokba adás teljes bútorzattal történik.Itt a csendet mobiltelefon hangja nem zavarja meg....nincs térerő, de optikai kábelen internet, tv, telefon elérhető.Érezte valaha is, hogy csak csendben szeretne maradni, csendet szeretne maga körül? Íme a lehetőség!Várom megtisztelő hívását!Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.