Balatonszepezd, Balatonszepezd
-
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є -
935 m2
Telekterület
- Alapterület 0 m2
- Telekterület 935 m2
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9344249
- Négyzetméter ár 42 674 Ft/m2
Az ingatlan leírása
BALATONSZEPEZD, BELTERÜLETI ÉPÍTÉSI TELEK, ELADÓ!A 935 nm-es erdőközeli telek, aszfaltos úton megközelíthető. Az LK-3-as építési övezetbe tartozik. A vezetékes víz telken belül, a villanyszekrény a telekhatáron, gáz az utcában. Családi ház és nyaraló egyaránt építhető 15 % beépíthetőséggel. Strand sétatávolságra könnyen megközelíthető. Elhelyezkedésénél fogva a Balaton vize ezen a részen még kánikulában is kristály tiszta.
részen még kánikulában is kristály tiszta.
A fürdőzni vágyók ezrei keresik fel az északi part legszebb strandjait, melyek közül kiemelkedik a Balatonszepezd szívében fekvő Központi Strand. A település három fürdőhelye közül ez rendelkezik a legnagyobb területtel.
KOMOLY VÉTELI SZÁNDÉK ESETÉN, VÁRJA JELENTKEZÉSÉT AZ ORSZÁG LEGELISMERTEBB INGATLANKÖZVETÍTŐI HÁLÓZATA AZ ÉV MINDEN NAPJÁN!
Lke-2, Lke-3
15. Szabadon álló beépítési mód szerint beépíthető lakóterület
15. § (1) Az építési övezet a kertvárosias lakóterület azon része, ahol a telkek jellemzően szabadon álló beépítési mód szerint épültek be, ill. építhetők be.
(2) Az építési övezetben
a) az előkert mérete: 5,0 m
b) az oldalkert mérete: 3,0 m
c) a hátsókert mérete: 6,0 m
kivéve a 15,0 m-nél kisebb mélységű telkek esetén, ahol az elő-, oldal- és hátsókert minimális mérete egyaránt 3,0 m.
(3) Ha a Lke-2 övezet telkein a meglévő növényállománnyal fedett terület a telekterület 40 %-át meghaladja, akkor építmény-elhelyezés, telekrendezés esetén a telekterület 40 %-án a meglévő növényállomány megtartandó. Amennyiben a meglévő növényállománnyal fedett terület a telekterület 40 %-a vagy annál kevesebb, akkor a meglévő növényállomány teljes egészében megtartandó.