Szeged, Lomnici utca , Makkosház
-
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 701 Є -
18 m2
Alapterület
- Alapterület 18 m2
- Telekterület -
- Szobaszám -
- Web www.ingatlantajolo.hu/9339516
- Négyzetméter ár 555 556 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Garázs
- Típus Egyedi garázs
- Állapot Átlagos
- Elektromos autó töltés Mode2: 230V otthoni konnektor
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Akadálymentesített igen
Energetikai besorolás:
Az ingatlan leírása
Eladó garázs
Makkosházán a Lomnici utcai töltésnél lévő garázssoron magánszemélytől garázs eladó!
-18nm+nagy akna
-Ritka a garázssoron; saját villanyóra, külön kapcsolóval és órával, 20,25 Amper végig vezetve a garázson belül
-garázs alatt akna
-saját helyrajzi szám
-egyedi, nagy teherbírású polccal
A garázs előre egyeztetett időpontban bármikor megtekinthető, akár saját autóval be-ki állás természetesen kipróbálható!
A garázs már szinte teljesen kivan pakolva így 2-3 nap alatt átvehető!
ÜGYVÉDI DÍJ BENNE AZ ÁRBAN! ( én mint eladó, állom az ügyvédi költségeket)
A garázs vételára;
10.000.000Ft