Szombathely, déli városrész
-
Kínálati ár: 91 150 000 Ft
Kalkulált ár: 252 493 Є -
79 m2
Alapterület
-
329 m2
Telekterület
-
4
Szobaszám
- Alapterület 79 m2
- Telekterület 329 m2
- Szobaszám 4
- Web www.ingatlantajolo.hu/9343915
- Négyzetméter ár 1 153 797 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Építés éve 2027
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Szombathely Déli, külvárosi részén indult el egy modern, új építésű kis lakópark kivitelezése.
A 3 db telken elhelyezkedő, 6 lakásból álló ikerházak, modern, fiatalos megjelenéssel, lapostetős designnal lettek megálmodva.
A csendes, városszéli lakóövezet, minden tekintetben ideális választás lesz azoknak, akik igényes, szép küllemű lakókörnyezetre vágynak.
1 telek, "A" épület: 79nm lakóterület, 22,4 nm terasz, 330 nm udvar - 91,150 M Ft
1. telek, "B" épület: 79nm lakóterület, 22,4 nm terasz, 326 nm udvar - 88,050 M Ft
2. telek, "A" épület: 83nm lakóterület, 15nm terasz, 35,6 nm fedett autóbeálló, 336nm udvar - 91,150 M Ft
2. telek "B" épület: 83nm lakóterület, 15nm fedett terasz, 19 nm fedett autóbeálló, 195nm udvar - 87,050 M Ft
3. telek "C" épület: 83nm lakóterület, 15 nm fedett terasz, 251nm udvar - 84 M Ft
3. telek "D" épület: 83nm lakóterület, 15 nm fedett terasz, 39nm fedett autóbeálló, 280nm udvar - 91,150 M Ft
A fenti hirdetés, az 1. telek "A" épületre vonatkozik, melynek helyiség kiosztásai a következők:
-
Előtér: 3,50 m2 -
Nappali-Konyha: 29,9 m2 -
Szoba: 11,90 m2 -
Szoba: 11,20 m2 -
Szoba: 10,03 m2 -
Fürdő: 3,78 m2 -
WC: 1,80 m2 -
Gépészet, tároló: 3,57 m2 -
Közl:. 4,32 m2
1. telek "A" épület összesen nettó: 79,00 m2
Terasz 22,39 m2
Fedett bejárat 2,72 m2
Fedett autóbeálló: 30,99m2
Udvar 329,40 m2
Hirdetési ár: 91,150 M Ft.
Műszaki tartalom:
falazata kerámia tégla, 15 cm hőszigeteléssel ellátva
- tetőszerkezetnél 30 cm hőszigetelés ( PVC fedés és kavicsleterhelés szélszívás ellen)
- 12 cm hőszigetelés a padozatban
- 3 rétegű üvegezéssel ellátott műanyag nyílászárók (antracit színű)
- vakolható, kombi elektromos redőny előkészítéssel
- karcálló, CPL felülettel ellátott belső beltéri ajtók
- Hőszivattyús fűtésrendszer
- 1 db klíma a nappali-konyha-étkező részen
- fedett kocsibeálló (5 ingatlan esetében)
- 'H' tarifás villanyóra
- választhatóak a szaniterek a kivitelező által kijelölt boltokban és árig.