Debrecen, Biharikert, Biharikert
-
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є -
56 m2
Alapterület
-
485 m2
Telekterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 56 m2
- Telekterület 485 m2
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9342951
- Négyzetméter ár 937 500 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építés éve 1972
Energetikai besorolás:
Ez a hirdetés megfelelhet a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Az ingatlan leírása
Eladó egy 56 nm-es, 2 szobás, konyha+étkezős, 1 fürdőszobás, jó állapotú, tehermentes ház a Biharikertben.Az ingatlan alapterülete 56 nm, a telek mérete pedig 485 nm, így bőven van hely a pihenésre és a szabadidős tevékenységekre.
Elhelyezkedés:
- Bihari kert eleje
- tömegközlekedés, kis piac 5 perc sétára
- iskola, óvoda mind a közelben
Lakóház és műszaki tartalom:
- konyha + étkező és 2 hálószoba
- műanyag nyílászáró, redőnnyel, szúnyoghálóval
- beton alap, tégla falazat
- gázkazán (radiátor hőleadókkal)
- Felújítás: tető, villamos és vízhálózat és fűtési rendszer
Udvar/kert:
- térkövezett udvar, nagy zöldterület
- 21állásos, 30 m-es, fedett kocsibeálló
- elektromos kapu
Készpénzes érdeklődők jelentkezését várjuk!
Az ingatlan környéke kiváló ellátottsággal rendelkezik, így minden szükséges szolgáltatás elérhető a közelben.
A Biharikert városrész csendes, biztonságos és családbarát, ideális helyszín a mindennapi élethez.
Ha szeretnél egy olyan otthont, ahol kellemes környezetben élhetsz, akkor ez az ingatlan neked való!
Ne maradjon le erről a remek lehetőségről, ha felkeltette érdeklődését az ingatlan, hívjon bizalommal!
Az ingatlanról teljes körű videó felvétel készült, a megtekintése érdekében weboldalunkon keresse a H517755 regisztrációs számon vagy keressen telefonon közvetlenül.