Eladó lakás Buda
Találati lista: 1123
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Óbudai rendelő környékén 3 szobás, felújított panel!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 248 529 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 247 922 Є
1 688 679 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 247 922 Є
1 688 679 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 56nm, 130000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є
2 321 429 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
2 441 860 Ft/m2
II. kerület, Alsó Zöldmáli úton, csendes, világos, igényesen, teljes körűen felújított nappali + 2 hálós, 2 emeleti, 63m2 es erkélyes lakás eladó!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
2 142 857 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező utca
Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező utca, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є87 000 000 Ft
964 773 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є140 000 000 Ft
1 181 818 Ft/m2
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є140 000 000 Ft
1 181 818 Ft/m2
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є115 000 000 Ft
1 057 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasaréti tér
Budapest II. kerület, Pasaréti tér
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 276 454 Є
1 883 019 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Hegyhát
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Hegyhát , Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 315 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 315 000 000 Ft
Korábbi ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 872 576 Є320 000 000 Ft
nincs megadva
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Szindbád utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 296 491 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Juhász Gyula utca
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є85 000 000 Ft
1 715 686 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Műegyetem környéke, Móricz Zsigmond körtér, 53nm, 89500000 Ft
Budapest XI. kerület, Műegyetem környéke, Móricz Zsigmond körtér, Műegyetem környéke
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 247 922 Є
1 688 679 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó társasházi lakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Nagytétény
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
1 327 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Menyecske utca, Őrmező
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 456 522 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, 110nm, 95000000 Ft
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є99 000 000 Ft
863 636 Ft/m2